Қаріп көлемі: A A A
Аралығы: AАА AАА AАА
Фон: A A A
Қаріп түрі:

Спортшылардың тізімдік құрамы


Аты-жөні Туылған жылы Спорт АтағыЖарыс түрі2019 жылдың нәтижесі Мекен-жайы Жаттықтырушының аты-жөні "ВС ОДО" жаттықтырушысының аты-жөні

Жастар құрамы (трек-темп)

1 1 Максим Гридчин  2000 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Тараз қ.
Алматы қ. Фофонов С.А.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
2 2 Александр Бекенов 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ХЖ - 2 орын,
Омск қ. (РФ)
Қарағанды
обл.
Котелефский А.Ф.
Никитин В.
Ульбрихт С.
Кузьмин С.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
3 3 Олжас Баембаев 1999 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада-2 орын,
Ақмола
обл.
Алматы
обл.
Таймекенов С.С.
Таласпаев М.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
4 4 Болат Ниязов 2000 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Тараз қ.
Нұр-Сұлтан қ. Риве В.Р.
Риве И.В.
Склярова Е.А.
Казанцев Т.О.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
Павлов Е.И.
Юда Ю.Ю.
5 5 Рамис Динмухаметов 2000 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Кочетков А.Л.
Кочетков М.А.
Склярова Е.А.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
6 6 Даниил Марухин  1999 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Тараз қ.
Қостанай
обл.
Хатунцев Н.Н.
Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
7 7 Максим Попугаев 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-3 орын,
Ақмола
обл.
Алматы қ. Фофонов С.
Осипов В.В.
Горбачевский В.Н.

Юда Ю.Ю.
8 8 Оркен Сламжанов  2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
АЧ-3 орын,
Өзбекстан
Алматы
обл.
Сапажанов С.С.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
9 9 Нуржан Хатпин 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ХЖ-2 орын,
Өскемен қ.
Нұр-Сұлтан қ. Елькин В.Г.
Олейников Д.С.
Михайлов А.
Кочетков М.А.
Горбунов В.В.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
10 10 Игорь Чжан 1999 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада-2 орын,
Ақмола
обл.
Алматы
обл.
Мерейулы Х.
Таласпаев М.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
11 11 Денис Бурнашов 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-3 орын,
Ақмола
обл.
Қостанай
обл.
Хатунцев Н.Н.
Склярова Е.А.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
12 12 Иоган Штейн 1999 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Жамбылская обл. Непомнящих В.Г.
Шахов М.В.
Головин А.А.
Юда Ю.Ю.
13 13 Евгений Федоров 2000 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада-2 орын,
Ақмола
обл.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А.
Соловьев И.К.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
14 14 Глеб Брусенский 2000 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Тараз қ.
Нұр-Сұлтан қ. Березин В.А.
Манашев А.Д.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.
15 15 Игорь Юсифов 2000 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
АК - 2 орын,
Таиланд
Қызылорда
обл.
Брусенская В.А.
Ягафаров Р.
Бушанский В.Н.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
16 16 Дмитрий  Потапенко 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ХЖ - 2 орын,
Омск қ. (РФ)
Қостанай
обл.
Хатунцев Н.Н.
Склярова Е.А.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
17 17 Ғабиден Әзен 1999 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
АК - 1 орын,
Таиланд
Қызылорда
обл.
Махаметов Ж.
Уразалиев К.
Бушанский В.Н.
Купешов Б.А.
Юда Ю.Ю.
18 18 Вадим Пронский 1998 жж. ХДСШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Тараз қ.
Нұр-Сұлтан қ. Риве В.Р.
Елькин В.Г.
Олейников Д.С.
Юда Ю.Ю.
19 19 Темирлан Мухамедиянов 1999 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-1 орын,
АО
Нұр-Сұлтан қ. Елькин В.Г.
Олейников Д.С.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
Юда Ю.Ю.
20 20 Денис Сергиенко 2000 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада-2 орын,
АО
Алматы
обл.
Таласпаев М.
Шаймурдан К.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
Юда Ю.Ю.
21 21 Никита Кабачек 2000 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-3 орын,
АО
Солтүстік-Қазақстан
обл.
Щиркалов В.А.
Щиркалов А.В.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
Юда Ю.Ю.
22 22 Тимур Аликулов 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-1 орын,
АО
Шымкент қ. Бобрыкин И.А.
Плинингер В.А.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
Юда Ю.Ю.
23 23 Денис Писклов 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-2 орын,
АО
Алматы
обл.
Брусенская В.А.
Кылыбаев К.
Таласпаев М.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
Юда Ю.Ю.
24 24 Ярослав Зинковский 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-2 орын,
Ақмола
обл.
Павлодар
обл.
Наумов В.
Абрамкин Д.
Шакратов Т.
Юда Ю.Ю.
25 25 Никита Казакевичус 2001 жж. СШ тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРҰЧ-3 орын,
АО
Шығыс
Қазақстан
обл.
Родионов Р.А.
Ибатов С.Б.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Горбачевский В.Н.
Юда Ю.Ю.

Жастар құрамы (трек-спринт)

26 1 Сергей Пономарёв 1998 жж. ХДСШ трек ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Соловьев И.К.
Верховых Е.А.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
27 2 Максим Налётов 1998 жж. ХДСШ трек ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Соловьев И.К.
Верховых Е.А.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
28 3 Богдан Рудер 1999 жж. ХДСШ трек Спартакиада-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Сухой В.А.
Ульбрихт С.А.
Федченко М.В.
Склярова Е.А.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
29 4 Виктор Голов 2000 жж. СШ трек ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Третьяков С.Г.
Мерей Х.
Таласпаев М.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
30 5 Дмитрий Резанов 2000 жж. ХДСШ трек Спартакиада-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Игнатов В.Д.
Склярова Е.А.
Казанцев Т.О.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
31 6 Александр Сафаров 2001 жж. ХДСШ трек ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Третьяков С.Г.
Шаповалов В.Ф.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
32 7 Темирхан Сиазбеков 2001 жж. СШ трек ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Риве В.Р.
Риве И.В.
Склярова Е.А.
Казанцев Т.О.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.
33 8 Андрей Чугай 2000 жж. ХДСШ трек ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола
обл.
Гринберг И.В.
Саликов З.Р.
Склярова Е.А.
Савицкий В.С.
Сиваш. И.В.

Юниорлар (тас жол)

34 1 Николя Винокуров  2002 жж. СШ тас
жол
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Мизуров А.А. Горбачевский В.Н.
35 2 Александр Винокуров 2002 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Мизуров А.А. Горбачевский В.Н.
36 3 Илхан Достиев 2002 жж. СШ тас
жол
ҚРЧ-2 орын,
Тараз қ.
Шымкент қ. Плинингер В.А.
Бобрыкин И.А.
Горбачевский В.Н.
37 4 Кирилл Вагнер 2002 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Овсянников В.В.
Ишимов С.М.
Горбачевский В.Н.
38 5 Лев Третьяков 2002 жж. СШ тас
жол
ҚРЧ-3 орын,
АО
Алматы
обл.
Третьяков С. Г. Горбачевский В.Н.
39 6 Никита Коняев  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Ишимов С.М. Кулимбетов Н.Б.
Горбачевский В.Н.
40 7 Егор Стрельников 2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Кочетков М.А.
Кулимбетов Н.Б.
Горбачевский В.Н.
41 8 Андрей Ремхе 2003 жж. СШҮ тас
жол 
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Алматы
обл.
Третьяков С. Г. Кулимбетов Н.Б.
Горбачевский В.Н.
42 9 Рудольф Ремхи  2003 жж. СШҮ тас
жол 
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Алматы
обл.
Третьяков С. Г. Кулимбетов Н.Б.
Горбачевский В.Н.
43 10 Руслан Елюбаев  2002 жж. СШҮ тас
жол 
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Родионов Р.А.
Ибатов С.Б.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Штыхлин В.Н.
Купешов Б.А.
Горбачевский В.Н.
Коннов. В.А.
44 11 Дмитрий Носков  2002 жж. СШ тас
жол 
ҚРЧ-3 орын,
Тараз қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Родионов Р.А.
Ибатов С.Б.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Штыхлин В.Н.
Купешов Б.А.
Горбачевский В.Н.
45 12 Бауыржан Жапарұлы  2002 жж. СШ тас
жол 
ҚРҰЧ - 1 орын,
Ақмола
обл.
Қызылорда
обл.
Оразалиев К.
Склярова Е.А.
Маханбетов Ж.
Купешов Б.А.
Горбачевский В.Н.

Юниорлар (трек-темп)

46 1 Владимир Колтунов  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Алматы
обл.
Третьяков С.Г.
Шаповалов В.Ф.
Искаков Б.К.
Купешов Б.А.
47 2 Әсет Орынбасар  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қызылорда
обл.
Махамбетов Ж.О.
Штыхлин В.Н.
Макешан А.В.
Петров С.П.
Купешов Б.А.
48 3 Дмитрий Васильев  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Латыпов Л.В.
Склярова Е.А.
Купешов Б.А.
49 4 Кирилл Стрельченко  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Кочетков А.Л. Купешов Б.А.
50 5 Константин Дегтяренко  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Ишимов С.М.
Шеркалов В.А.
Купешов Б.А.
51 6 Никита Бокарев  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Ишимов С.М.
Шеркалов В.А.
Варапаев Т.С.
Купешов Б.А.
52 7 Евгений Яковенко  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Елькин В.Г. Купешов Б.А.
53 8 Андрей Бетц  2002 жж. СШҮ трек ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ. 
Шымкент қ. Штобза В. В.
Склярова Е.А.
Купешов Б.А.
54 9 Тимур Шалесный   2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола
обл.
Саликов З.Р.
Гринберг И.В.
Купешов Б.А.
Сиваш И.В.
55 10 Андрей Наливайко  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Федченко М.В.
Склярова Е.А.
Купешов Б.А.

Юниорлар, юниор қыздар (трек-спринт)

56 1 Арланбек Жаилганов  2002 жж. СШҮ трек ҚРҰЧ - 2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Риве В.Р.
Риве И.В.
Сиваш И.В.
57 2 Данияр Касимов  2002 жж. СШҮ трек ҚРҰЧ - 2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Кочетков А.Л.
Кочетков М.А.
Сиваш И.В.
58 3 Данил Остренков  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Склярова Е.А.
Казанцев Т.О.
Морозов А.Н.
Третьяков С.Г.
Сиваш И.В.
59 4 Аян Шектібаев  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қызылорда
обл.
Карашов А.
Макешин А.В.
Сиваш И.В.
60 5 Руслан Ходжаев  2003 жж. СШҮ трек РЖ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ. 
Қарағанды
обл.
Игнатов В.Д.
Кузьмин С.А.
Сиваш И.В.
61 6 Юлия Голубкова  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Шығыс
Қазақстан
обл.
Чалов В.В.
Склярова Е.А.
Сиваш И.В.

Юниорлар, юниор қыздар (МТБ)

62 1 Егор Карасев  2002 жж. СШ МТБ ҚРЧ-1 орын,
АО
Павлодар
обл.
Шакратов Т.Ж.
Романевич В.
Абрамкин Д.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
63 2 Дамир Турсунқали  2002 жж. СШҮ МТБ ҚРЧ-3 орын,
АО
Алматы
обл. 
Бедербеков Ж.К.
Таласпаев М.Р.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
64 3 Руслан Алиев  2003 жж. СШҮ МТБ ҚРЧ-1 орын,
АО
Жамбыл
обл. 
Шахов М.В. Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
65 4 Алтынбек Аханов  2002 жж. СШҮ МТБ ҚРЧ-2 орын,
АО
Павлодар
обл.
Шакратов Т.Ж.
Абрамкин Д.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
66 5 Андрей Нитяжук  2003 жж. СШҮ МТБ ҚРЧ-3 орын,
АО
Шығыс
Қазақстан
обл.
Копенкин В.В.
Хакимов Р.М.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
67 6 Роман Семенюк  2003 жж. СШҮ МТБ ҚРЧ-1 орын,
Тараз қ.
Нұр-Сұлтан қ. Елькин В.Г.
Олейников Д.С.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
68 7 Давыд Боярский  2002 жж. СШҮ МТБ ҚРЧ-2 орын,
АО
Алматы
обл.
Боярский Г.Г.
Соловьев И.В.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.
69 8 Шкулова София  2003 жж. СШҮ МТБ ҚРҚЧ-3 орын,
АО
Павлодар
обл.
Шакратов Т.Ж.
Абрамкин Д.В.
Головащенко А.В.
Аканов Т.К.

Жасөспірімдер ( тас жол, трек, МТБ )

70 1 Илья Карабутов  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Склярова Е.А.
Игнатов В.Г.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
71 2 Иван Зобнин  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Толкачёв К.В.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Купешов Б.А.
72 3 Владислав Жагипаров  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Сухой В.А.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Купешов Б.А.
73 4 Александр Мусабаев  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Игнатов В.Г.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
74 5 Дмитрий Куликов  2004 жж. СШҮ Тас
жол
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Толкачев К.В.
Павлов Е.И.
Игнатов В.Г.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
75 6 Алексей Ваганов  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Ишимов С.М.
Ширкалов В.А.
Воропаев Т.С.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
76 7 Данил Генне  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Ишимов С.М.
Нетесов П.Н.
Воропаев Т.С.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
77 8 Олег Лихтенберг  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Риве В.Р.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Купешов Б.А.
78 9 Дмитрий Олейников   2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Котилевский А.Ф. Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
79 10 Максим Тараскин  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Алматы
обл.
Шаповалов В.Ф.
Третьяков С.Г.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Купешов Б.А.
80 11 Альберт Нелис  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Риве В.Р.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Сиваш И.В.
81 12 Никита Олейник  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Олейников Д.С.
Михайлов А.В.
Елькин В.Г.
Горбунов В.В. 
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
82 13 Роман Соловей   2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Қостанай қ.
Қостанай
обл.
Аубакиров Б.С.
      
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Аканов Т.С.
Головащенко А.В.
83 14 Мирас Алпатов  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Қостанай қ.
Қостанай
обл.
Селезнев С.
Аубакиров Б.С.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Аканов Т.С.
Головащенко А.В.
84 15 Никита Галкин  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Қостанай қ.
Алматы
обл.
Бедербеков Ж.К.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Аканов Т.С.
Головащенко А.В.
85 16 Вячеслав Сичкарев  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ЧРК-1 место,
г.Кокшетау
Нұр-Сұлтан қ. Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Риве В.Р.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
86 17 Вадим Белугин   2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
87 18 Владислав Башлыков   2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Қарағанды
обл.
Сухой В.А. Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
88 19 Жалғас Абубакар  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
89 20 Даниил Безьянов  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
90 21 Никита Шурыгин   2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
91 22 Игорь Житниковский  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Склярова Е.А.
Павлов Е.И.
Риве В.Р.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
92 23 Мират Ахметбаев  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Олейников Д.С.
Михайлов А.В.
Елькин В.Г.
Горбунов В.В. 
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
93 24 Ризван Бейсенбаев  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Қарағанды
обл.
Котилевский А.Ф. Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
94 25 Данил Сейтгалиев  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Қарағанды
обл.
Сухой В.А. Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
95 26 Асқар Жанұзақ  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Олейников Д.С.
Михайлов А.В.
Елькин В.Г.
Горбунов В.В. 
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
96 27 Владимир Борн  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Қарағанды
обл.
Федченко М.В.  Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
97 28 Аслан Силықбек   2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Қызылорда
обл.
Карашов А. Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
98 29 Ілияс Ерқасым  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Алматы
обл.
Жакипбеков Д.Н.  Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
99 30 Никита Валуев  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Батыс
Қазақстан
обл.
Харисов Т.В.
Толкачев К.В.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
100 31 Дмитрий Скворцов  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Котилевский А.Ф.
Кузьмин С.     
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
101 32 Мұхаммедамин Амирхан  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Широчкина Л.В.
Березин В.А.
Склярова Е.А. 
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
102 33 Вячеслав Климеров 2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Тараз қ.
Павлодар
обл.
Романевич В.М.
Абрамкин Д.В.
Шакратов Т.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
103 34 Кирилл Курдиди  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Игнатов В.Д.
Склярова Е.А.
Казанцев Т.О.
Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Сиваш И.В.
104 35 Алексей Фефелов  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-2 орын,
АО
Алматы
обл.
Саинов А. Елькин В.Г.
Кулимбетов Н.Б.
Аканов Т.С.
Головащенко А.В.

Юниор қыздар (трек-темп)

105 1 Ақпейіл Өсім  2002 жж. ХДСШ трек АЧ-1 орын,
Джакарта қ.
Алматы
обл.
Андреев Н.К.
Тарасова С.А.
Николаева Е.А.
106 2 Кристина Титовская  2002 жж. ХДСШ трек АЧ-1 орын,
Джакарта қ.
Алматы
обл.
Соловьев И.
Тарасова С.А.
Николаева Е.А.
107 3 Кристина Стужук  2002 жж. ХДСШ трек АЧ-1 орын,
Джакарта қ.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А.
Тарасова С.А.
Николаева Е.А.
108 4 Медина Рафикова  2002 жж. СШҮ трек ҚРЧ - 3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Березин В.А.
Тарасова С.А.
Николаева Е.А.
109 5 Виолетта Моховикова  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ - 1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Шымкент қ. Штобза В.В. Тарасова С.А.
Николаева Е.А.
110 6 Карина Абдрахманова  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ - 1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Шымкент қ. Ульбрихт С.А. Тарасова С.А.
Николаева Е.А.
111 7 Александра Якупова  2003 жж. СШҮ трек ҚРЧ - 2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Атаханов С.С.
Тарасова С.А.
Николаева Е.А.

Юниор қыздар (тас жол)

112 1 Диана Буканова  2002 жж. СШ тас
жол
ҚРЧ-1 орын,
АО
Нұр-Сұлтан қ. Кочетков С.А.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
113 2 Ульяна Сухоребрик  2002 жж. СШ тас
жол
АЧ-1 орын,
Ташкент қ.
Ақмола
обл.
Гринберг И.В.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А
Тарасова С.А.
114 3 Бота Батырбекова  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-1 орын,
Көкшетау қ.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
115 4 Елена Мандракова  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Нұр-Сұлтан қ. Березин В.А.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
116 5 Зарина Бикмаева  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-3 орын,
Шымкент қ.
Шымкент қ. Пилинингер В.В.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
117 6 Виктория Тропина  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-1 орын,
Қостанай қ.
Қостанай
обл.
Хатунцев Н.Н. Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
118 7 Кристина Чернышева  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола
обл.
Гринберг И.В.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
119 8 Дарья Тюлькина  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-3 орын,
Көкшетау қ.
Шығыс
Қазақстан
обл.
Чалов В.В. Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
120 9 Нина Штро  2003 жж. СШҮ тас
жол
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Ульбрихт С.А.
Брусенская В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.

Жасөспірім қыздар ( тас жол, трек, МТБ )

121 1 Любовь Репп  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Риве В.Р.
Риве И.Р.
Склярова Е.А. 
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
122 2 Елизавета Гринберг  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Көкшетау қ.
Ақмола
обл.
Гринберг И.В.
Саликов З.Р.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
123 3 Нина Зайцева  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Гринберг И.В.
Березин В.А.
Склярова Е.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
124 4 Алина Спирина  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
АО
Батыс
Қазақстан
обл.
Толкачев К.В.
Панфилов П.Н.
Ибатов Б.С.
Харисов Т.В.  
Николаева Е.А.
Тарасова С.А
Аканов Т.К
Головащенко А.В.
125 5 Ева Абашева  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Павлодар
обл.
Кудряшов В.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
126 6 Виолетта Казакова  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Қостанай қ.
Алматы
обл.
Саинов А.С.
Бердибеков Ж.К.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Аканов Т.К.
Головащенко А.В.
127 7 Жанель Аяпова  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола
обл.
Гринберг И.В.
Саликов З.Р.
Николаева Е.А.
128 8 Алина Юнкман  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-2 орын,
Қызылорда қ.
Павлодар
обл.
Романевич В.М.
Николаева Е.А.
Брусенская В.А.
129 9 Виктория Калиткина  2004 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-3 орын,
Талдықорған қ.
Тараз қ. Келимбердин Т.Б.
Кулимбетов Н.Б.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
130 10 Елизавета Склярова  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Нұр-Сұлтан қ. Склярова Е.А.
Риве В.Р.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
131 11 Ольга Фабрициус 2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Павлодар
обл.
Наумов В.
Абрамкин Д.
Романевич В.М.
Николаева Е.А.
132 12 Карина Салимуллина 2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Сухой В.А. Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
133 13 Виктория Марчук  2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Жамбыл
обл.
Келимбердин Т.Б.  Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Сиваш И.В.
134 14 Дария Казакбай 2005 жж. СШҮ Тас
жол
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А.
Бердибеков Ж.К.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
135 16 Мадина Журтыбаева 2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Қостанай қ.
Алматы
обл.
Саинов А.С.
Бердибеков Ж.К.
ЮрайтисВ.А.
Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
136 17 Мария Тушина 2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Павлодар
обл.
Романевич В.М.  Николаева Е.А.
Тарасова С.А.
Брусенская В.А.
137 18 Кристина Габайдулина 2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Плугарь А.М.
Николаева Е.А. 
138 19 Арина Зотова   2005 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-2 орын,
Қызылорда қ.
Алматы
обл.
Саинов А.С. Николаева Е.А. 

Әйелдер (Андерлер)

139 1 Марина Курносова  2000 жж. ХДСШ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-2 орын,
Тараз қ.
Нұр-Сұлтан қ. Березин В.А. Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
140 2 Анжела Соловьева  2000 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Тараз қ.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А. Саинов В.А. Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
141 3 Светлана Пащенко  2000 жж. ХДСШ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Тараз қ.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А. Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
142 4 Әсем Төлемісова  2001 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Тараз қ.
Қызылорда
обл.
Рахат И.Н. Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
143 6 Рината Сұлтанова  1998 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада - 1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Павлодар
обл.
Кудряшов В.А.
Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
144 7 Жанерке Санақбаева  1998 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада - 3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Атаханов С.С.
Ульбрихт С.А.
Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
145 8 Анастасия Лынник  2001 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Юрайтис В.А. Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
146 9 Татьяна Богданова  2000 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
РЖ-3 орын,
Ақмола
обл.
Нұр-Сұлтан қ. Березин В.А.
Олейников Д.С.
Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
Аканов.Т.К.
Головащенко А.В.
147 10 Алина Саркулова  1999 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада - 2 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Солтүстік
Қазақстан
обл.
Потапов В.И.
Ишимов С.М.
Килибаев А.Б.
Тарасова С.А. 
148 11 Эльвира Хамзина  2001 жж. ХДСШ Тас
жол,
трек,
МТБ
АЧ-1 орын,
Джакарта қ.
Қарағанды
обл.
Плугарь А.М.
Ульбрихт С.
Килибаев А.Б.
Тарасова С.А.
149 12 Алёна Абрамчук  2001 жж. СШ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қарағанды
обл.
Плугарь А.М.
Ульбрихт С.
Килибаев А.Б.
Сиваш И.В.      
150 13 Ақтолқын Әбдіжаппар  2001 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-3 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Қызылорда
обл.
Рахат И.Н. Килибаев А.Б.
Тарасова С.А. 
151 14 Валерия Кузьменко  2001 жж. СШҮ Тас
жол,
трек,
МТБ
ҚРЧ-1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Ақмола
обл.
Гринберг И.В. Килибаев А.Б.        
152 15 Анастасия Шаповалова  2000 жж. ХДСШ Тас
жол,
трек,
МТБ
Спартакиада - 1 орын,
Нұр-Сұлтан қ.
Алматы
обл.
Третьяков С.Г.
Юрайтис В.А.
Савицкий В.С.
Килибаев А.Б.
Сиваш И.В.
  • АЧ - Азия Чемпионаты
  • АК - Азия Кубогі
  • ҚРЧ - Қазақстан Республикасының Чемпионаты
  • ҚРҰЧ- Қазақстан Республикасының Ұлттық Чемпионаты
  • ХЖ - Халықаралық Жарыс
  • РЖ - Республикалық Жарыс
  • ҚРҚЧ - Қазақстан Республикасының Қысқы Чемпионаты
  • ХДСШ - Халықаралық Дәрежедегі Спорт Шебері - 21
  • СШ - Спорт Шебері - 34
  • СШҮ - Спорт Шеберіне Үміткер - 97

Велотректегы рекордтар