Жаңалықтар
Карантин уақытындағы спортшылардың өңірлердегі ОЖЖ
№ |
ТАӘ |
Жаттығу орны |
Трек-темп бойынша жастар бөлімі |
||
1. |
Азен Габиден |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
2. |
Потапенко Дмитрий |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
3. |
Юсифов Игорь |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
4. |
Бекенов Александр |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы қ., 17.09.2020 |
Трек-спринт бойынша жастар бөлімі |
||
5. |
Пономарев Сергей |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
6. |
Налетов Максим |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
7. |
Чугай Андрей |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
8. |
Сафаров Александр |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
9. |
Голов Виктор |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
10. |
Резанов Дмитрий |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
Юниорлар, шоссе |
||
11. |
Елюбаев Руслан |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
12. |
Жапарұлы Бауыржан |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
13. |
Носков Дмитрий |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
14. |
Ремхе Андрей |
Талғар қ. мектеп базасында ОЖЖ |
15. |
Ремхи Рудольф |
Талғар қ. мектеп базасында ОЖЖ |
16. |
Третьяков Лев |
Талғар қ. мектеп базасында ОЖЖ |
17. |
Достиев Илхан |
Облыс бойынша ОЖЖ, Шымкент қ. |
18. |
Вагнер Кириллл |
Облыс бойынша ОЖЖ, Петропавловск қ. |
19. |
Коняев Никита |
Облыс бойынша ОЖЖ, Петропавловск қ. |
Юниорлар, трек-темп |
||
20. |
Колтунов Владамир |
Талғар қ. мектеп базасында ОЖЖ |
21. |
Бетц Андрей |
ҰОК бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қ. |
Юниор қыздар, трек-темп |
||
22. |
Титовская Кристина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы қ. |
23. |
Осим Акпейил |
Облыс бойынша ОЖЖ, Текелі қ. |
24. |
Стужук Кристина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Текелі қ. |
Юниор қыздар, шоссе |
||
25. |
Буканова Диана |
Мектеп базасында ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қаласы |
26. |
Сухоребрик Ульяна |
Облыс бойынша ОЖЖ, Ақмола обл. |
27. |
Батырбекова Бота |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы обл. |
28. |
Мандракова Елена |
Облыс бойынша ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қаласы |
29. |
Бикмаева Зарина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Шымкент қаласы |
30. |
Тропина Виктория |
Облыс бойынша ОЖЖ, Қостанай қаласы |
31. |
Чернышева Кристина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Ақмола обл. |
32. |
Тюлькина Дарья |
Облыс бойынша ОЖЖ, ШҚО |
33. |
Штро Нина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Қарағанды қ. |
Қыздар (шоссе, трек, МТБ) |
||
34. |
Казакова Виолетта |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы обл.,Текелі қ. |
35. |
Казакбай Дария |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы обл.,Текелі қ. |
36. |
Журтыбаева Мадина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы обл.,Текелі қ. |
37. |
Гринберг Елизавета |
Облыс бойынша ОЖЖ, Ақмола обл. |
38. |
Аяпова Жанель |
Облыс бойынша ОЖЖ, Ақмола обл. |
39. |
Склярова Елизавета |
Мектеп базасында ОЖЖ, Нұр-Сұлтан қаласы |
Андерлер (қыздар) |
||
40. |
Соловьева Анжела |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
41. |
Пащенко Светлана |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
42. |
Төлемісова Әсем |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
43. |
Санақбаева Жанерке |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
44. |
Лынник Анастасия |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
45. |
Саркулова Алина |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
Маунтинбайк |
||
46. |
Карасев Егор |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы қ., 19.09.2020 |
47. |
Соловей Роман |
Облыс бойынша ОЖЖ, Қостанай қ. |
48. |
Алпатов Мирас |
Облыс бойынша ОЖЖ, Қостанай қ. |
49. |
Аханов Алтынбек |
Облыс бойынша ОЖЖ, Павлодар қ. |
50. |
Шкулова София |
Облыс бойынша ОЖЖ, Павлодар қ. |
51. |
Турсункали Дамир |
Облыс бойынша ОЖЖ, Алматы облысы, Табаған |
52. |
Зарина Бикмаева |
Алматы облысы, Қызылорда қ. |